Mobil Web Uygulaması

m.iyte.edu.tr adresine mobil cihazınızın internet tarayıcısıyla girerek sağ tarafta sıralanmış olan uygulamalara ve daha fazlasına erişebilirsiniz.

Burayı tıklayarak mobil uygulamanın önizlemesine erişebilirsiniz.

Native iPhone ve Android Uygulaması

İYTE Native Mobil uygulamasını Apple Appstore dan ve Google Play'den indirebilirsiniz. İndirmek için aşağıdaki ikonlara tıklayabilirsiniz.

İYTE Mobile iPhone App DownloadİYTE Mobile Android App DownloadİYTE Mobil Tanıtım VideosuGeribildirim
Bir hata mı buldunuz ? Bir özellik mi önermek istiyorsunuz ? Lütfen bidb-mobil@iyte.edu.tr adresine e-posta gönderiniz.

Modüller

İYTE Rehber

İyte Rehber

İyte akademik ve idarei personel iletişim bilgilerine ad,soyad, telefon numarası ve e-posta adreslerine göre arama yapabilirsiniz.

harita

Kampüs Haritası

Kampüs harita modülünü kullanarak hangi bina nerede olduğunu bulabilir, bulunduğunuz konumdan ilgili binaya yol tarifi alabilir, binalardan bulunan bölümlere ve telefon numaralarına erişebilirsiniz.

etkinlikler

Takvim

Akademik takvim ile sınav tarihlerine, kayıt tarihlerine, ve önemli tarihlere erişebilirsiniz. Etkinlik takvimini gözden geçirerek hiçbir etkinliği kaçırmayın.

duyurular

Duyurular

İYTE de neler oluyor haberdar olun. Etkinlikler, konferanslar ve duyurular hakkında detaylı bilgi edinebilir, bu bilgileri e-posta, facebook, ve twitter ile çevrenizdekilerle paylaşabilirsiniz.

Video

Videolar

İyte etkinliklerinde neler oldu izlemek ister misiniz ? İYTE nin resmi Youtube ve Vimeo kanallarındaki videolara erişebilirsiniz.

Fotoğraf

Fotoğraflar

İYTE kampüsünden fotoğraflar görebilirsiniz. İYTE nin kuş bakışı fotoğraflarına erişebilirsiniz.

Sosyal

İYTE Sosyal Ağlar

İYTE resmi facebook ve twitter gönderilerini takip edebilirsiniz.

Sosyal

Kütüphane

İYTE Kütüphanesi sayfasının mobil versiyonuna direk erişim sağlanmaktadır. Kütüphane sayfasının mobil versiyonu kütüphanemiz tarafından geliştirilmektedir.